Ubytovanie
Apartmány Hviezda sú ubytovacie zariadenie situované  cca 1,2 km od centra Osčadnice, 4 km od lyžiarskeho strediska Laliky a 4,2 km od lyžiarskeho strediska Dedovka. Z tejto lokality je zabezpečená nebmedzená dostupnosť pre všetky výlety počas celého roka.
Vzdialenosť od najbližsieho obchodu je cca 200m, od najblizšej reštaurácie cca 150m od autobudovej zastávky cca 150 m. Počas zimnej sezony tu premávajú bezplatné skibusy, ktoré zastavujú 150m od objektu, takže nieje nutné používať vlastné dopravné prostriedky.
Ponúkame ubytovanie v štyroch apartmánoch, každý s vlastným sociálnym zariadením a sprchou, kuchyňou a potrebným vybavením. Parkovanie pri objekte je samozrejmosťou.


Sample Image

Kapacita apartmánu  sú 3 lôžka.  Jedno lôžko je na poschodovej posteli. V apartmáne je kuchynka s keramickou dvojplatničkou, chladnička s mrazničkou, mikrovlná rúra, varná konvica, samostatná kúpeľna s WC,  masážny sprchový kút zo zabudovaným rádiom. Na rovnakom poschodí sa tiež nachádza spoločenská miestnosť s krbom a s TV ( kapacita  16 ľudí ) a lyžiareň. Spoločenská miestnosť a lyžiareň sú prístupné pre všetkých navštevníkov objektu.


Sample Image
Kapacita apartmánu  sú 4 lôžka. V apartmáne je rohová kuchynka s keramickou dvojplatničkou, chladnička s mrazničkou, mikrovlná rúra, varná konvica, samostatná priestranná kúpeľna s WC,  masážny sprchový kút zo zabudovaným rádiom. Na prvom poschodí sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom a s TV ( kapacita  16 ľudí ) a  lyžiareň. Spoločenská miestnosť a lyžiareň sú prístupné pre všetkých navštevníkov objektu.


Sample Image
Kapacita apartmánu  sú 2 lôžka. V apartmáne je kuchynský kút s elektrickou jednoplatničkou, chladnička s mrazničkou, varná konvica, samostatná kúpeľna s WC, sprchový kút, balkon s pekným výhľadom. Na prvom poschodí sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom a s TV ( kapacita  16 ľudí ) a  lyžiareň. Spoločenská miestnosť a lyžiaren sú prístupné pre všetkých navštevníkov objektu.


Sample Image
Kapacita apartmánu  sú 2 lôžka. V apartmáne je kuchynský kút s elektrickou jednoplatničkou, chladnička s mrazničkou, varná konvica, samostatná kúpeľna s WC,  sprchový kút, balkon s pekným výhľadom. Na prvom poschodí sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom a s TV ( kapacita  16 ľudí ) a  lyžiareň. Spoločenská miestnosť a lyžiaren sú prístupné pre všetkých navštevníkov objektu.